MANA Coach

O mnie

Jestem po prostu sobą – szczęśliwym człowiekiem! Od 2008r. mam zaszczyt być żoną Huberta. Jestem mamą pięciu córek (ur. 2009, 2011, 2014, 2018 i 2021). Spędzam większość czasu z mężem i dziećmi, ale mam też sporo przestrzeni dla siebie. Dużo czytam, trochę biegam, z radością przyjmuję każdy dzień i ciągle się uczę życia i ludzi.

Jestem absolwentką LXIV LO im. ”Witkacego” w Warszawie i Międzywydziałowego Studium Biotechnologii SGGW w Warszawie. W 2003 r. byłam uczestnikiem programu Socrates-Erasmus i miałam okazję kilka miesięcy studiować w Wageningen University w Holandii. Kilka miesięcy spędziłam też w Stanach Zjednoczonych. Były to wyjazdy turystyczne, ale wywarły duży wpływ na moje życie. Pochodzę z małej miejscowości, a w stolicy mieszkam od 1996r. – od liceum.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej, kilkuletnie doświadczenie w edukacji domowej córek i ponad 40 lat doświadczenia swojego własnego życia. Coaching stał się moim głównym zainteresowaniem zawodowym w 2018r.  Działam w branży marketingu sieciowego – jestem ambasadorem firmy Forever Living Products.

Kocham życie a ono kocha mnie!